Dekorasyon

80 bin çeşidi ile Mimaroba'da

Cadde mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine sunmasıyla ve Çadır Outlet, İndirimli Halı Mağazası gibi büyük etkinlikleriyle dikkat çeken İrfan Home büyüyor.


Cadde mağazası konsepti ile yakaladığı maliyet avantajını müşterilerine sunmasıyla ve “Çadır Outlet”, “İndirimli Halı Mağazası” gibi büyük etkinlikleriyle dikkat çeken İrfan Home büyüyor. 48 yıllık deneyimi sayesinde en iyi ve en yeni teknolojiyi mağazalarına taşırken, hesaplı ve kaliteli alışveriş imkanı sunan İrfan Home Mağazalar Zinciri 8. Şubesini Mimaroba’da açtı. Açılışını Onursal Başkan İrfan Kodaloğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Kodaloğlu’nun yaptığı 3 katlı Mimaroba şubesinde, binlerce ürün açılışa özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yaklaşık yarım asırdır bir evin ihtiyacı olan tüm ürünleri, her bütçeye uygun şekilde müşterilerine sunarak Türkiye’nin “örnek ve model” alışveriş merkezi olma vizyonuyla hizmet veren İrfan Home, şube sayısını arttırıyor. Bu amaçla çalışmalarını hızlandıran irfan Home, son olarak Onursal Başkan İrfan Kodaloğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Kodaloğlu’nun katılımıyla Mimaroba şubesini hizmete açtı. 3 katlı olarak düzenlenen ve mobilya ağırlıklı olarak açılan Mimaroba şubesinde; mobilya, halı, ev tekstili, aksesuar, baza-yatak, perde satışı yapılacak. Misafirlerin ikramlar ve kokteyl ile ağırlandığı şubede açılışa özel çok büyük indirimler de uygulanıyor. Kredi kartı ve taksit kartları yanında bugün birçok yerde bulunmayan senet sistemi ile de ödeme kolaylığı sağlayan İrfan Home, müşterilerine ücretsiz iç mimari danışmanlık hizmeti de sunuyor.

Açılışa özel fiyatların bazıları şu şekilde;

·         Country Yatak Odası Takımı: 6.999 yerine 3.590 TL

·         Paris Koltuk Takımı: 3.590 yerine 2.290 TL

·         Erdek TV Ünitesi: 1.890 Yerine 990 TL

·         Söke Yemek Odası Takımı: 4.690 yerine 2.290 TL


19.06.2014