Dekorasyon

Alfemo şimdi de Batman ve Siirt'te

Şehirli, yenilikçi ve özgün mobilya tasarımlarının markası Alfemo, concept mağaza açılışlarına hız kesmeden devam ediyor.


Yurtiçinde ve yurtdışında istikrarlı büyümesini sürdüren Alfemo’nun 14 Haziran’da gerçekleştirdiği Batman ve Siirt mağaza açılışları siyasetten, iş dünyasına geniş bir davetli topluluğuna ev sahipliği yaptı. Havaalanı yolu üzerinde, kentin mobilya üssünde yer alan 1800 m2’lik alana sahip 2 katlı Batman mağazasının açılışına başta Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu olmak üzere Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, milletvekilleri, Batman Valisi, Batman İl ve İlçe Emniyet Müdürleri, İlçe Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Alfemo’nun üst düzey yöneticileri ve geniş bir davetli topluluğu katıldı.

Aynı gün gerçekleşen Siirt mağaza açılışını, Siirt Belediye Başkanı, İl Müftü Yardımcısı ve çok sayıda davetli ile birlikte Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu ve Alfemo üst düzey yöneticileri birlikte gerçekleştirdi. Merkezde bulunan ve 2250 m2 ile Siirt’in en büyük mağazası olma özelliğini taşıyan mağaza, yöresel halk oyunları ekibinin gösterisi ile renkli görüntülere sahne oldu. Ev ve yaşam konseptini profesyonelce birleştiren katlı mağazalarıyla çok farklı tüketici beğeni ve gereksinimlerine yanıt veren Alfemo’nun 2000 TL indirim kampanyası ve yeni koleksiyonları Batman ve Siirtlilerden büyük ilgi gördü.

Batı’dan Doğu’ya Alfemo Rüzgarı

Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, her iki açılışta yaptığı konuşmada: “Türkiye’nin doğusunda gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını, Avrupa Kalite Ödüllü ve pek çok tasarım ödülünün sahibi İzmirli bir marka olarak, İstanbul’dan Siirt’e, Panama’dan Londra’ya uzanan çerçevede aynı tasarım anlayışını, aynı konsept ürünleri eş zamanlı olarak tüketiciyle buluşturmaktan onur duyduklarını vurguladı.”

19.06.2014