Yeni Projeler

VADİKENT

Ankara'nın yeni vadisi Şaha Kalktı
1990 yılında KOMBASSAN HOLDİNG ’in inşaat alanındaki faaliyetlerini yürütmek amacıyla KONYA ’da kurulan KOMYAPI HAZIRBETON PREFABRİK İNŞAAT TAAHHÜT SAN.VE TİC. A.Ş.  kısa zamanda bir çok büyük projeleri gerçekleştirmiş ve bu güne kadar 3.500.000 metrekare inşaat üretmiştir.
    Endüstriyel yapılar, alışveriş merkezleri, otel, toplu konut, turizm kompleksi ve iş merkezi gibi üst yapı; kanalizasyon, içme suyu, elektrik ve telefon hatları gibi alt yapı projelerini başarıyla tamamlayan .


Hem Merkezi Hem de Her İhtiyaca Uygun

Hedefimiz Türkiye ‘deki resmi taahhüt sektöründe ise teknolojisi ileri ve mühendislik gerektiren her türlü alt yapı ve üst yapı işlerinde önemli projeleri yapmayı hedefliyoruz.
‘’Ankara’nın Yeni Vadisi’
    Şehrin merkezinde, modern, konforlu, güvenli, keyifli bir yaşam alanının herkesin hakkı olduğuna inanarak  yarattık bu projeyi. Keçiören’in en kazançlı yatırımı olan Vadikent, 2 adet  4+1 ve 2 adet 3+1, toplamda 4 daire tipiyle ayrıcalıkları herkes için ulaşılabilir kılıyor. Ankara’nın yeni vadisinde, hayatın seçkin renkleri arasında yerinizi alma zamanı.
HEM MERKEZİ HEM DE HER İHTİYACA UYGUN
   Vadikent konutlarının; havaalanına 20 km, Kızılay ‘a 10 km., Ulus ‘a 8 km., GATA ‘ya 5 km. ve Forum Ankara AVM ‘ye 2 km mesafede olup oldukça merkezi bir konumda yer aldığını vurgulayan Akpınar, “Toplam 4 blok ve her blokta 3 giriş olmak üzere zemin+12+15-16-17 katlardan oluşan 41.154 metrekare arsa üzerine inşa edilmekte olan sitemizde toplam 388 adet 3+1 ve 182 adet 4+1 olmak üzere 570 adet lüks konut inşa etmekteyiz. 3+1 ve 4+1 lüks dairelere ilaveten her yaşa hitap eden ortak yaşam alanlarıyla müşterilerimizin her türlü ihtiyacını site dışına çıkmadan sağlayabileceği bir projedir” diye konuştu.
  Vadikent’te herkes için huzur, kazanç ve keyif var…3+1, 135 m2 ve  4+1, 165 m2  daire seçenekleri ile 250.000 TL’den başlayan fiyatlarla  satışlar devam etmekte

 
BÖLGE CAZİBE MERKEZİ OLDU
   Ayrıca Ankara Büyükşehir Belediyesi ‘nin metro hattının Forum Ankara AVM ‘ye kadar gelmesi için proje çalışmalarının başlaması ve Keçiören Belediyesi tarafından  Yükseltepe Kentsel Dönüşüm Alanında 155.000 metrekarelik park alnının yapılacak olması da bölgeyi cazibe merkezi haline getirmektir. Belediyelerimizin bizlere verdiği bu katma değerden dolayı hem onure olup hem de daha iyi hizmet vermiş bulunuyoruz.
   Keçiören’in kentsel dönüşüm alanında Etlik ’in yeni yüzü ile Ankara’nın merkezinde Kartalkaya Devlet Orman’ı ile 150 dönümlük belediye parkı arasında bulunan toplam 570 konutluk bir  proje.
   İçinde sosyal alan olarak;
      Sauna, , fin hamamı, fitness, spor alanı, mescit, basket sahası, çocuk oyun parkı, çardakları, süs havuzu ile günün stresini atabileceğiniz huzur içinde yaşayabileceğiniz bir  yaşam alanı.
    Hem şehrin içinde hem de şehrin gürültüsünden uzak temiz havası bulunan bir ortam.

 

19.01.2015