Kiptaş

Arnavutköy Konutları'nda uygun ödeme fırsatı

Arnavutköy Konutları, çevre düzenlemesi, ticaret merkezi, çocuk oyun ve spor alanlarıyla modern hayatın tüm gereklerini içinde barındırıyor.Kiptaş’ın sosyal konut projeleri kapsamında uygun ödeme koşullarıyla satışa sunduğu Arnavutköy Konutları, çevre düzenlemesi, ticaret merkezi, çocuk oyun ve spor alanlarıyla modern hayatın tüm gereklerini içinde barındırıyor.
Site yaşamının başladığı 75 m2, 115 m2 ve 150 m2 olmak üzere toplam 768 konutun yeraldığı  Arnavutköy Konutlarında sınırlı sayıda kalan dairelerde satışlar devam ediyor.

Güvenli ve Modern Yaşam
Tüm daire tipleri ailenize güvenli ve modern bir ortamda yaşama olanağı sağlıyor.  Daire iç kalitesinin yanı sıra, deprem ve yangın yönetmeliğine uygun yapı özellikleri, yazın sıcağın kışın soğuğun  etkisinin azaltılmasını sağlayan mantolama (dış cephe ısı yalıtımı) sistemi, 24 saat özel güvenliği ve donatı alanlarıyla Arnavutköy Konutları, size hep hayalini kurduğunuz sıcak yuvada rahat bir yaşam imkanı sunuyor.

Arnavutköy Konutları projesinde engelli vatandaşlar için de gerekli düzenlemeler yapıldı. Her binanın giriş katlarında satış önceliği   sağlanarak, konutların iç özellikleri  engelli vatandaşların gündelik yaşamlarını kolaylaştıracak şekilde düzenlendi.

20.12.2012