Şirket Haberleri

Audi Yeni Nesil Araçları

Alman menşeli otomobil fabrikası olan Audi Wolksvagen grubunun bir markasıdır.

Alman menşeli otomobil fabrikası olan Audi Wolksvagen grubunun bir markasıdır. Her geçen gün yenilikçi özelliği ile bilinen bu marka son yıllarda çıkardığı son serisi ile günümüzün en popüler araçları arasında yer almaktadır. Audi son çıkardığı modeli A6 ile audi ailesine bir yenisini ekledi. Yeni motorlar, yayınlar, farlar ve eğlenceli sistemi ile oldukça ilgi çekmektedir. Keskin teknik ve mekanik özellikleri ile aracın iç güzelliği de oldukça değişmiştir.

Eskiden daha zor olan audi’nin motor tamiri, yenilenen ön takımı ile ve sürekli çözüm odaklı çalışan Wolksvagen servisi ile oluşabilecek her türlü teknik arızayı bilgisayar sistemi ile kolayca çözümlemektedir. Yeni nesil audi araçları isteğe bağlı olarak dinamik dönüş sinyalleri ile birlikte led olarak döşenmiş farlar sunuyor. Bu durum, özellikle bayan kullanıcılar için oldukça kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Son model araçların tasarım hassasiyeti ve sportif şıklığı bunun yanı sıra titreşim konforu ve akıllı kompozit yapı kavramı ön plana çıkmıştır. Aracın kasası son derece sert ve güvenlidir. Kabin gürültüsü ise düşük derecededir. Mükemmel bir şekilde tasarlanmış Singleframe ızgarada yapılan değişiklikler, farlar, hava girişleri, tamponlar, yan eşikler, arka ışıklar ve egzoz borusu ile baştan aşağı yenilenerek kusursuz bir araba ortaya çıkmıştır. Bu tasarımı ile daha verimli, daha güçlü, daha çekici ve her zamankinden daha sofistike hala bürünmüştür.

Audinin yeni nesil aracını ilgi çekici yapan diğer özelliği ise multimedya iletişim teknolojisidir. Audi MMIsistemi 7 inç boyutunda geniş bir TFT ekrana sahiptir. Bu ekran, merkez konsolda yüksek bir performans sergileyecek şekilde ergonomi prensiplerine uygun olarak konumlandırılmıştır. Ayrıca birden fazla dil seçeneği ile navigasyon sistemi özelliği taşımaktadır.


03.06.2017