Peyzaj

Bahçe Dünyası 28-31 Mart'ta başlıyor

Bahçe Dünyası 2013, Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenecek.İstanbul Bahçe Mobilyaları, Peyzaj Tasarımı, Bahçe Mimarisi, Bahçe Ekipman, Havuz ve Bitkiler Fuarı, 28 - 31 Mart 2013 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece - İstanbul’da kapılarını ziyaretçilerine açacak.

İnsana, doğaya saygılı; estetik, fonksiyonel ve özgün tasarımları içinde barındıran ürün ve hizmetlerin yer aldığı BAHÇE DÜNYASI 2012 her sene olduğu gibi, yurtiçi ve yurtdışından sektördeki dünyaca ünlü markaları, üreticileri, yapı marketleri, inşaat firmaları ve turistik tesislerin satın alma yetkililerini, belediyeleri, mimarları, konu ile ilgili profesyonelleri ve son tüketicileri aynı çatı altında buluşturdu. Yurtiçi ve yurtdışından yoğun ilgi gören fuar, 2012 yılında 20 ülkeden gelen (ABD, Azerbaycan, Çin, Mısır, Yunanistan, İsrail, İran, İtalya, İspanya Gürcistan,  Makedonya, Lübnan, Libya, Portekiz, Romanya, Suudi Arabistan, Sudan, KKTC, Ukrayna ve Türkiye) toplam 20.343 sektör profesyoneli ve son tüketici tarafından ziyaret edildi.

BAHÇE DÜNYASI 2013 ÖZEL BÖLÜMLERİYLE ZENGİNLEŞİYOR
Havuzcular Derneği işbirliği ile hazırlanan POOLİST ‘‘Havuz, Havuz Sistem, Makine ve Donanımları Özel Bölümü’’ ve Tente, Branda, Şemsiye ve Membran Üreticileri Derneği işbirliği ile hazırlanan TENTE ‘‘Tente, Şemsiye, Gölgeleme, Branda, Membran Ürünleri, Sistem, Makine ve Donanımları Özel Bölümü’’ ile fuar ziyaretçilerine daha geniş bir yelpazede ürün ve hizmetler sunuyor.

2013 İLKBAHAR- YAZ BAHÇE TRENDLERİNİ KEŞFEDİN
Bahçe Dünyası 2013 fuar kapsamında yer alan;

Bahçe Mobilyaları: Teak, rattan, bambu, ferforje, mermer, ahşap, alüminyum ve plastik bahçe mobilyaları.
Bahçe Dekorasyon ve Peyzaj Ürünleri: Bahçe bitkileri, gölgeleme ekipmanları, salıncaklar, bahçe heykelleri, dekoratif taşlar.
Bahçe Teknik Ekipmanları: Aydınlatma sistemleri, çitler, bahçe sulama donanımları, çim biçme makineleri
Bahçe Hobi Malzemeleri: Bisikletler, motorsikletler, karavanlar, ses ve video sistemleri, oyun, eğlence ve spor ekipmanları.
Hizmetler: Bahçe tasarımı, peyzaj mimarisi, bahçe bakımı
ile ilgili son trendler, bahçe ve doğada zaman geçirmeyi sevenlerin beğenisine sunulacak.  

20.01.2013