Şirket Haberleri

Bilic'in canlı yayın şoku

Beşiktaş takımının teknik direktörü olan Slaven Bilic bazı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş takımının teknik direktörü olan Slaven Bilic bazı açıklamalarda bulundu. Bilic, bir spor programında soru soran Ömer Güvenç’e öfkelendi. Soruları sen mi soruyorsun yoksa kulaklıktan mı geliyor diyerek sinirli olduğunu seyircilere gösterdi. İnternet haberlerine kısa sürede düşen bu haber bazılarının canını sıktı.

                LigTV canlı yayınında bazı açıklamalarda bulunan Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic şu sözleri sarf etti:

                ‘’Çek cumhuriyeti Hollanda karşısında çok önemli bir galibiyet alarak yarın ki maçın önem derecesini oldukça arttırdı. Fakat bu maç bu kadar abartılacak kadar önemli değil. Hiçbir takım kaybetmeyi istemez ama yarın ki maçın sonucu bu gruptaki yarış hiç bozulmadan devam edecek. Özellikle UEFA elemelerinin formatı değiştirildiği taktirde bu yarış daha da uzaya bilir. Yarınki maç önemli olabilir ama asla ölüm kalım meselesi değildir’’ dedi.

                Teknik Direktör Slave Bilic’in Gökhan için sözleri şöyle oldu:

                ‘’Bugün antrenman yaparken Fatih Terim açıklamasını öğrenmiş oldum. Neler olduğundan bir haberim yok ama anlatılanlar üzerine bir film senaryosunu andırıyor. Gökhan duygusal birisi olabilir bizler onun arkasında tabi ki olacağız. Bu tarz dedikodulara kulak vererek onu karşımıza asla almayı düşünmüyoruz. Gökhan onun her zaman arkasında olduğumuzu bilmeli. Ben bir öğretmen değilim ama Fatih Terim oldukça iyi bir teknik insan. Bu konulara nasıl tepki vereceğini bizlerden daha iyi bilir’’ dedi.

                Aynı süreçte milli takımı da çalıştırır mısın sorusunda ise şöyle cevap verdi:

                ‘’Futbolda mümkün olmayan hiçbir şey yok ama iki tane büyük takımı aynı anda almak imkansız derecesinde zor. Daha önceki zamanlarda Hırvatistan Milli Takımı’nın başında Büyük bir kulüpten böyle bir teklif almışlığım oldu federasyonda onaylayınca alıp almama konusunda oldukça düşündüm kararım ise olumsuzdu. Bu iki büyük görevi aynı sürede almadım’’ dedi.Bu açıklamalar son haberler spor bölümünde ses getirdi.

 

http://www.karar.com/


23.09.2016