Şirket Haberleri

DOĞAL SAÇ BAKIMI VUSLA

Bitkilerin Tedavi Edici Etkilerinden Yararlanılarak Üretildi

Vusla özellikle saç bakım seti içinde yer alan şampuanın tamamen bitkisel bir ürün olması, ürünü kullanan kişilerin tercih sebebi olmuştur.


Piyasada bulunan diğer saç bakım ürünlerine baktığımız zaman, vusla ürünlerin içeriklerinin doğal olduğu söylenir. Ancak küçük ve basit bir araştırma ile bu ürünlerin içeriklerinin tamamen doğal olup olmadığını anlamak çok kolaydır.

 Çok küçük bir miktarı bitkisel ürünlerden oluşan fakat büyük bir kısmı kimyasal maddeler içeren bu ürünler saçlara yarar sağlamak yerine çok daha fazla zarar verirler. Diamondhair saç bakım ürünleri ise bugüne kadar piyasaya sunulan saç bakım ürünlerinden çok farklı bir ürün olarak dünyamıza girmiş ve özel yöntemler ile hazırlanmış farklı bir üründür. Bu saç bakım setini diğer saç bakım ürünlerinden ayıran en önemli özelliği %100 doğal bir içeriğe sahip olmasıdır.

Özellikle saç bakım seti içinde yer alan şampuanın tamamen bitkisel bir ürün olması, ürünü kullanan kişilerin tercih sebebi olmuştur.

Saç bakım seti içinde yer alan şampuan ve saç bakım yağı hazırlanır iken, ele alınan en önemli olgu yıpranmadan dolayı dökülen saçların dökülmesinin durdurulması olmuştur. Bu etkiyi yaratabilmek adına da bitkilerin tedavi edici özelliklerinden yararlanılmıştır.

Şampuan içinde yer alan ısırgan otu yağı özellikle saç dökülmelerini önler, saçlarda kepek oluşumunu engeller ve saçlara istenilen canlılığı kazandırır.

Şampuan ve saç bakım yağının saç dökülmesine karşı kullanımı yaygın olsa da, iki ürün de ikinci olarak saçların sağlıklı uzaması için tercih edilir.
 
Saç Uzatma Şampuanı Olarak Da Kullanılıyor

%100 bitkisel bir içeriğe sahip olan bu vuslat kara sarımsak şampuan ve saç bakım yağı, herkesin saçlarında görmek istediği dolgunluğu ve canlılığı kolay bir şekilde yaratıyor.
Saç bakım seti içinde yer alan şampuanın ve saç bakım yağının düzenli ve uygun kullanımı sayesinde saçların ihtiyacı olan bakım tam olarak yapılmış oluyor. Yani saçlarınızın kalitesi artıyor ve saçlarınız daha güzel bir görünüme kavuşuyor. İhtiyacı olan bakım derinlemesine gerçekleştirilen bir saç da normalden daha hızlı bir şekilde ve daha sağlıklı olarak uzamaya başlıyor.
Ayrıca bu süreç içinde saçlara şekil verilmesi için kullanılan maşa, fön makinesi ve düzleştirici gibi saça zarar veren makinelerin kullanılması da sorun olmaktan çıkıyor. Saçlarınız bu makinelerin kullanımına bağlı olarak zarar görseler dahi saç bakım seti sayesinde bu zararı kolayca onarabiliyor. Saç bakım seti içinde yer alan saç şampuanı ve saç bakım yağı sayesinde;

Saç dökülmelerinin önüne geçebilir,

Saçlarınızı zayıflatmadan ve yıpratmadan uzatabilir,

Saç şekillendiricilerinin saçlarınızda oluşturduğu zararı hızlı bir şekilde onarabilirsiniz.

Saçlarınıza Derinlemesine Komple Bir Bakım Yapın Daha kaliteli görünen, daha gür, daha sağlıklı ve daha güçlü saçlara sahip olmak tek bir şişe içine sığan bu özel formül sayesinde artık çok kolay.Tamamen doğal ürünlerden oluşan ve özel yöntemler ile üretilen bu saç bakım ürünleri ile saçlarınıza derinlemesine bir bakım yapabilirsiniz.

Piyasada bulunan diğer ürünlerden farklı olarak vusla kara sarımsak saç bakım seti;

Saçlarınıza komple bir bakım yapma fırsatını sunar,

Saçlarınızın haricinde saç derinize, yani saç köklerinize de ihtiyacı olan bakım yapılabilir,

Saçın bütününe yapılan bakımın yanı sıra saç tellerine de tek tek onarım yapılır.

Sadece saçların hedef alınmadığı aynı zamanda saç köklerinin ve saç tellerinin de bakımının yapılmasının amaçlandığı bu saç şampuanı ve saç bakım seti bitkisel içeriği sayesinde saçlarda istenen etkileri kısa zaman içinde yaratır.

Saç bakım setini kullanırken dikkat etmeniz gereken tek nokta ise ürünü düzenli ve tek başına kullanmaktır.

20.07.2016