Şirket Haberleri

BOZCAADA

BOZCAADA

Yaz tatilinde deniz havası olmadan yapmam diyenler için en ideal tatil yerlerinden biri de kuşkusuz Bozcaada'dır.

Yaz tatilinde deniz havası olmadan yapmam diyenler için en ideal tatil yerlerinden biri de kuşkusuz Bozcaada’dır. Ada olmasının da vermiş olduğu ayrıcalıkla pek çok turistin en çok uğradığı tatil mekânlarından biridir. Temiz havası, bol oksijeni ile sağlıklı bir tatil geçirmenizi sağlar. Oldukça şirin bir ada olan Bozcaada size sıra dışı bir yaşam enerjisi vermektedir. Adaya adım atar atmaz kendinizi dinç ve zinde hissedeceksiniz. Samimi ortamı ve doğallığıyla Bozcaada sizin de vazgeçilmez tatil yerlerinizden biri olacaktır.

 Ulaşım konusunda da Bozcaada da her hangi bir sorun yaşanmamaktadır. Bozcaada’ya nasıl gidilir sorusu açıktır. Ulaşımın Çanakkale üzerinden yaşandığı ada feribotlarla tatilcilerin ulaşımını sağlamaktadır. Özellikle yaz aylarında turların düzenlendiği tatil yerine ulaşım rahat ve sorunsuzdur.


Pek çok otobüs firmasının da seferler düzenlediği adaya ulaşımda sorun söz konusu değildir. Seferlerin düzenli olarak yapıldığı ada da her şey sizler için düşünülmüştür. Bozcaada gezi rehberi bu konudaki tüm sorularınızı yanıtlayacak cinsten hazırlanmış.

 Yaz aylarında turist akımına uğrayan ada turizm açısından fazlasıyla gelişmiştir. Tatilcilerin rahatını da ön planda tutan ada da kalacak yer sorunu da yoktur. Bozcaada otelleri ve pansiyonları konusunda da oldukça iyi bir konumdadır. Bozcaadam.net sitesinden otel ve pansiyonları araştırabilir bütçenize uygun olanları seçebilirsiniz. Şirin bir ada olan Bozcaada da sizleri sorunsuz ve sakin bir yaz tatili beklemekte. Siz de bir an önce yerinizi ayırıp tatilinizin başlayacağı günü rahatlıkla bekleyebilirsiniz.15.04.2016