Devre Mülk

Devremülk değil, yazlık alın

Sıcakların bastırdığı bugünlerde bir çok kişi tatil hayali kuruyor.

Sıcakların bastırdığı bugünlerde bir çok kişi tatil hayali kuruyor. Özellikle maaile tatil yapmak isteyenlerin tercihi yılın belli dönemlerinde kullanılabilinen devremülkler oluyor. Hem ekonomik hem de kişiye özelmiş gibi hissettirdiği için tercih edilen devremülkler tek alternatif olmaktan çıkıyor.

İcralik.com kurucusu Can Emrah Özoral ''Devremülk almak artık çok da mantıklı değil, kişilere yılın sadece belli bir döneminde hizmet eden devremülkler tatili sınırlayan ve şarta bağlayan bir alternatif olduğu için giderek gözden düşüyor'' dedi. Özoral, icra ihaleleri sayesinde devremülk yerine bir mülk edinmenin çok daha avantajlı olduğunu sözlerine ekledi.

Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi yazlık bölgelerinde de çok uygun fiyatlarla gayrimenkuller icra ihalelerinden satışa çıkıyor.

İcralik.com yetkilileri yazlık bölgelerin gözbebeğinin Antalya olduğunu söylüyorlar. Antalya'yı ikinci sırada Muğla, üçüncü sırada da İzmir takip ediyor.

İcra ihaleleri ile Ege ve Akdeniz'de 25 bin lira gibi çok uygun fiyatlardan başlayan daireler ya da müstakil evler bulmak mümkün.

18.07.2012