Şirket Haberleri

SEKTÖRE TAZE GÜÇ

Euromaster, gücünü geleceğe taşıyor!

Euromaster, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı için "Gücünü Geleceğe Taşı" sloganı ile franchise'ları ve anlaşmalı referans tedarikçileri ile Kıbrıs'da bir araya geldi.

Euromaster, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı için “Gücünü Geleceğe Taşı” sloganı ile franchise’ları ve anlaşmalı referans tedarikçileri ile Kıbrıs’da bir araya geldi.

Türkiye’de ücüncüsü gerçekleşen Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı 13 – 15 Ekim 2015 tarihleri arasında, Kıbrıs Kaya Artemis Resort’da gerçekleştirildi. Euromaster çalışanları, Euromaster franchiseeleri ve Euromaster’ın anlaşmalı referans tedarikçileri olan; Michelin, Mobil ve Bosch’un da katıldığı Ulusal Euromaster Franchise Toplantısı’nda 2015 yılı değerlendirmesi ve 2016 yılı stratejileri paylaşıldı.

Açılış konuşmasını Euromaster Türkiye Genel Müdürü Hervé Skrzypczak’ın gerçekleştirdiği toplantı, ünlü oyuncu Umut Oğuz’un eğlenceli sunumuyla renklendi.  Euromaster İş Geliştirme ve Operasyon Direktörü Hasan Akçay ve Euromaster Pazarlama ve Kategori Müdürü Muratcan Öztürk, Euromaster franchise ağının gelişimi konusunda bilgileri ve 2016 planlarını katılımcılarla paylaştı.

Toplantının sonunda Euromaster Türkiye Genel Müdürü Hervé Skrzypczak; Euromaster’ın, sektöre sunduğu yenilikçi çözümlerle zorlu ve değişen pazar koşullarıyla mücadele edebilmek ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için kesinlikle en doğru iş ortağı olduğunun altını çizdi.

Toplantı sırasında Euromaster’ın anlaşmalı referans tedarikçileri olan Michelin, Bosch ve Mobil yetkilileri de kurumlarının Euromaster stratejilerini franchiseeler ile  paylaşarak, Euromaster ile olan işbirliklerinin önümüzdeki dönem de artarak devam edeceğini belirtti.

Toplantılar sonrasında gerçekleştirilen gala yemeğinde tekrar bir araya gelen Euromaster ailesi, Sefa Doğanay, Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün performansıyla keyifli anlar geçirdi.


23.10.2015