Şirket Haberleri

DOĞAL MİDE KELEPÇESİ

Fiber shake doğal mide kelepçesi nedir? Doğal mide kelepçesi kullananlar

Doğal mide kelepçesi olarak da tanınan Fiber Shake, kilo verdirme konusunda yürütülen bilimsel çalışmaların geldiği en üst aşamanın bir sonucudur.


Doğal mide kelepçesi olarak da tanınan Fiber Shake, kilo verdirme konusunda yürütülen bilimsel çalışmaların geldiği en üst aşamanın bir sonucudur. Toz haline getirilmiş ve suyla karıştırılarak keyifli bir içecek haline dönüştürülen formuyla, son derece kolay bir şekilde kullanılan zayıflama içeceği, çikolata tadına ve hoş bir kokuya sahip olarak hazırlanmıştır. Fiber shake içeriğinde bulunan etken maddelerin yetenekleri doğrultusunda doğal mide kelepçesi etkisi gösteren, yanı sıra birikmiş yağlarınızın da hızla eritilmesini sağlayan benzersiz bir formüle sahiptir.

 En önemli unsur olarak ön plana çıkan, Fiber shake’ in tüm bunları gerçekleştiren özel formülünde, hiçbir kimyasal madde olmamasıdır. Tamamen doğal olan maddelerin birleşiminden oluşturulmuş olan özel formülü sayesinde, insan sağlığına herhangi bir zararı olmadığı gibi, herhangi bir yan etki oluşturmadığı da kanıtlanmıştır.

Amerika dahil olmak üzere pek çok ülkenin ilgili sağlık kurumları tarafından onaylanmış bir ilaç olan Fiber Shake, Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından da onaylanmış bir üründür.

Mide kelepçesi yöntemi, zayıflama konusunda etkili olmakla birlikte, uzmanların izni doğrultusunda ve kontrolünde uygulanan cerrahi bir operasyon sonucu mide küçültme uygulamasıdır.

Küçülen mideyle birlikte daha az besin tüketimi kilo alımını durdururken, daha önceden alınmış kiloların verilmesi için de ayrıca egzersiz ve diyet programları uygulanması zorunludur. Bununla birlikte doğal olmayan yollardan yapılan bu operasyonun çeşitli yan etkileri olabildiği gibi, vücut tarafından red edildiği birçok vaka da mevcuttur. Fiber shake doğal mide kelepçesi yöntemi, formülünde bulunan doğal bir madde olan ve bir bitkinin kökünden elde edilen lifli glucomannan maddesinin sus tutma yeteneğinin merkezinde etkili sonuçlar ortaya koyar.
Kendi hacminin 100 katına kadar su tutma kabiliyetine sahip olan glucomannan, mideye ulaştığında burada bulunan suyu tutmaya başlayarak, mide içerisinde şişer. Bu sayede midenin küçülmesini sağlayarak, doğal bir mide kelepçesi etkisi oluşturan ürün, öğünlerde daha az besin tüketilerek doyma hissinin sağlanmasına yardımcı olur. Bu doğal mide kelepçesi kullananlar, yanı sıra vücut da birikim oluşturmuş yağların da yakılmasını sağlayan bu özel formülle ilgili deneyimlerini, aynı zamanda resmi satış sitesi olan web platformunda paylaşıyorlar. Bu eşsiz zayıflama ilacıyla ilgili merak ettiğini her konuda bilgiye web sitesi üzerinde ulaşabilirsiniz. Ürünü satın alabileceğiniz tek ve resmi satış sitesi olan platform, güvenli ödeme alt yapısıyla online sipariş verebileceğiniz tek internet platformudur.

11.06.2016