Şirket Haberleri

Haber Sitesi ve Özellikleri

Haber sitelerinde genellikle alışılagelmiş rutin haberler yayınlanır.

Haber sitelerinde genellikle alışılagelmiş rutin haberler yayınlanır. İnsanlar yayınlayacak haber bulamayınca kafayı yemek tariflerine, burçlara ve fallara takar. Ama bu seferki haber sitesi tamamen bu rutinlerin dışında kalan bir sitedir.

www.rihaber.com sitesi size ihtiyacınız olan her türlü haberden haberdar olma imkânı sunuyor. Öncelikle site içerisinde tüm haberler kategorilere göre yayınlanıyor. Sitenin üst kısmındaki araç çubuğunda yer alan ana sayfada güncel haberler yer alıyor. Bu haberler doğruluğu ispatlanmış yalan olmaktan çok uzak haberlerdir. Belki de bulunduğunuz şehir ile ilgili haberler bile olabilir. Diğerleri ise objektif bakış açısı ile yapılan haberlerdir.

Haber Sitesinin Kategorileri

Haber sitesinin kategorileri genel, ekonomi, siyaset, yerel, spor, kültür – sanat, galeri ve web TV olarak sekiz bölümde yayınlanıyor. Ayrıca haber sitesinde yazmak isteyen yazarlara da fırsat tanınıyor. Her türlü konu hakkında yazma hakkına sahip olan yazarların sadece özgünlüğe ve içeriğe dikkat etmesi gerekmektedir.

Genel kategorisinde daha çok güncek ve karma haberler yer almaktadır. Örneğin Ramazan ayında et fiyatları, sözleşmeli er ve erbaş alımı gibi çok geniş bir yelpazede haber sunumu yapılmaktadır. İnşaat konularında bilgi almak isteyen veya yapılan ve yapılabilecek yardımlaşma yollarından faydalanma veya yardımda bulunma gibi konulardan haberdar olmak isteyen herkes bu muhteşem haber sitesini ziyaret edebilir.

Haber Sitesi Bölgesel Haberler

Haber sitesinin bölgesel haberleri de güncel konulardan oluşmaktadır. Örneğin Karadeniz haberleri, Karadeniz bölgesinde olan olaylar veya o bölgenin tanıtımları, doğuda çıkan olaylarla ilgili anlık haberler gibi bölgeler ile alakalı birçok haber site içerisinde yer almaktadır.

Unutulmayan ve unutulmasına izin verilmek istenmeyen olayların güncel tutulmasını sağlamak. Örneğin maden faciası gibi. Hem objektif bir bakış açısı hem de duyarlı habercilik yapmak her yiğidin harcı değildir ama bu site bu olanakların hepsini sağlıyor.


23.07.2016