Kiptaş

Hadımköy Konutları 2. Etapları ev sahibi yapacak

Cazip kredi oranları ve uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olma hayaliniz Hadımköy Konutları'nda gerçek oluyor.Kiptaş’ın sosyal konut projeleri kapsamında ürettiği farklı daire tiplerinde 2150 konuttan oluşan Hadımköy Konutları 2. Etap projesinde sınırlı sayıda daire için satışlar devam ediyor. Cazip kredi oranları ve uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olma hayaliniz Hadımköy Konutları’nda gerçek oluyor.

Kaliteli Yaşam
Site yaşamının başladığı Hadımköy Konutları 2. Etap, sahip olduğu inşaat kalitesi ve sosyal donatı alanları ile yaşanabilir bir yaşam alanı oluşturuyor.

Site sakinlerinin istifadesine sunulan 50 derslikli Evliya Çelebi İlköğretim Okulu, 25 farklı nitelikte işyerinin yer aldığı ticaret merkezi, Camisi, çocuk oyun alanları ve özel peyzaj düzenlemesiyle, Hadımköy Konutları 2. Etap projesi komple bir yaşam merkezinde kalite ve konforu bir arada yaşama olanağı sağlıyor.

Huzurun Yeni Adresi
Hadımköy’de oluşturulan özel güvenlikli bu huzurlu yaşama alanında siz ve çocuklarınız için her şey düşünüldü. Özel çocuk oyun alanları ile çocuklarınız özgürce oyun oynayabilecek. Herkese açık otopark alanları şehir içinde yaşadığınız sıkıntıları unutturacak.

20.01.2013