Kiptaş

Kiptaş, Finanskent'le çıtayı bir adım öteye taşıdı

Kiptaş Finanskent projesiyle çıtayı bir adım daha öteye taşıyor ve finans dünyasının önde gelen isimlerini Finanskent'e davet ediyor.Kiptaş yıllardır İstanbul'da binlerce konuta imza attı, İstanbullu'yu çağdaş kent anlayışıyla tanıştırdı. Kiptaş Finanskent projesiyle çıtayı bir adım daha öteye taşıyor ve finans dünyasının önde gelen isimlerini Finanskent'e davet ediyor.

Kuşkusuz eviniz kadar, yaşadığınız ortamı paylaştığınız komşularınız da önemli.

Finanskent; finans dünyasında anahtar rol oynayan, seçkin sakinleriyle yeni bir dünya. Yatırım dünyasının kalbi bundan sonra, yepyeni arkadaşlık ve iş ilişkilerinin kurulacağı 899 konutlu Finanskent'te attıyor.

Yeşil alanlar
Finanskent, konumu gereği yemyeşil bir çevrenin içinde. Evinizin penceresinden uçsuz bucaksız bir orman manzarasını seyredecek, sosyal alanlardaki çevre düzenlemesiyle iç açıcı bir atmosferde yaşayacaksınız.

Siz ve sevdikleriniz, Finanskent'in dünyasında vakit geçirmeye doyamayacaksınız.

Havuz keyfi
Finanskent hava koşullarına göre açılıp kapanabilen havuzu ve çocuk havuzuyla sakinlerinin günlük hayatına havuz keyfini katıyor. Finanskent'liler İstanbul'un ortasındaki yaşam alanlarında dünya standartlarında bir havuzda kulaç atmanın keyfini sürecekler.


Fitness Center ve Vitamin Bar
Daha sağlıklı bir yaşam için günlük egzersizlerinizi yapabileceğiniz tam donanımlı bir Fitness Center sizi bekliyor. Sporun yanında vitamin ihtiyacınızı son derece lezzetli yiyecek ve içeceklerle karşılayabileceğiniz Vitamin Bar sizin ve ailenizin vazgeçilmezlerinden olacak.

Squash ve Diğer Spor Alanları Squash, basketbol, bilardo...

Finanskent tüm eğlencesiyle sizi bekliyor. Bu dinamik ve rekabetçi sporların keyfini dilediğiniz zaman sürebilirsiniz.

Eksiksiz Spa Keyfi
Finanskent'te geleneksel Türk Hamamı ve Sauna keyfi de unutulmadı.

Bu müthiş keyif, yorucu bir iş gününden sonra önceliklerinizden olacak. Buhar ve spa odasında masajlardan ve aroma terapilerden faydalanabilir, kendinize zaman ayırabilirsiniz.

Konum
Finanskent'teki yaşam alanınız Maslak'a sadece 5 dakika, Levent'e 15 dakika uzaklıkta. Finanskent, çevreyolunun hemen yanında yer alıyor, F.S.M köprüsüyle çok kısa bir sürede Anadolu yakasına ulaşabileceğiniz gibi, Taksim ve Atatürk Havalimanı'da çok yakınınızda.

20.01.2013