Devre Mülk

Mudurnu Termal Devremülk için ilk kazma vuruluyor

Birtürkyapı tarafından projeleri hazırlanan Mudurnu Termal Devremülk projesinde sona yaklaşılıyor.Termal Projesi şu anki  Babas kaplıcalarından Mudurnu istikametine gelişte Fındıcak Köy sınırları içerisinde tepe olan alanda gerçekleştirilecek. Şirket yetkilisi Finans Danışmanı ve Proje Müdürü Ayhan Atasoy, " 2 yıldır uğraşılarımız devam ediyor, sonunda İnşaallah Mayıs sonu Haziran başı gibi Proje start alacak" dedi.

1 . ETAP 5000 DEVRE
Mudurnu Termal devremülklerinde 1. Etap ta toplam 5 bin devre nin olacağını belirten ATASOY,  toplam projeyi 120 dönüm arazi üzerinde ve  4 etap olarak düşünüyoruz, şimdi birinci etap için çalışmalarımız da sona yaklaştık, yakında inşaatlara başlayacağız dedi.

1.Etap Devre ile birlikte toplam 240 yataklı  Otel inşaatınında beraber başlanacağının müjdesi verilirken , bu Proje sayesinde Mudurnu’ya hayat gelecek işsizlik diye bir problem kalmayacak dedi.

Her etapta 5000 devre düşündüklerini ifade eden ATASOY, Pro bitiminde Mudurnu’da toplam 20000 devre olacak dedi.

ÖRNEK PROJELERE BAKTIK VE HATALARI GÖZLEMLEDİK
Atasoy, "Çevremizde yapılan projelere baktık ve yapılan hataları gözlemleyerek, Mudurnu’ya yapacağımız bu devremülk projeleri üzerinde çok çalıştık, burada Profesyonel olarak 0 hata ile hizmet vermeyi planlıyoruz" dedi.

YATIRIM YAPACAĞIZ, ENGELLER VAR
Mudurnu Termal Devremülkleri Pazarlama Müdürü Emre Kuşdil, "2 yıldan bu yana sürekli engellemeler ile karşılaşıyoruz, yatırım yapacağız, Mudurnu kazanacak" dedi.

26.02.2013