Kiptaş

Nish Adalar'da teslimler Haziran'da

Özyazıcı İnşaat'ın İstanbul'un kaptan köşkü olarak nitelendirilen Süreyyapaşa'daki Nish Adalar projesinde teslimler Haziran ayında başlıyor.İstanbul'un kaptan köşkü olarak nitelendirilen Süreyyapaşa'daki Nish Adalar projesinde teslimler Haziran ayında başlıyor. Özyazıcı İnşaat, 2 bin 200 konutluk bu dev projeyi İstanbul Büyükşehir Belediyesi şirketi Kiptaş ile hasılat paylaşımı modeliyle hayata geçirdi. Süreyyapaşa'nın en yüksek kesiminde yer alan ve kesintisiz İstanbul ve Adalar manzarası sunan, 160 bin metrekare peyzaj alanına sahip proje için Özyazıcı İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özyazıcı şunları söyledi: İstanbul'un güzellikleri "Her geçen gün yaşam alanımız binalarla otoyollarla kısıtlanıyor, trafikte beklenen süreler, koşuşturmalar artıyor ve insanların kendilerine ayıracak kaliteli zamanı kalmıyor. Söz konusu İstanbul olunca da bu durumu ikiye, üçe katlamak gerekiyor. İstanbul gibi bir şehri güzelliklerinden arındırılmış gibi yaşıyoruz, biz Nish Adalar projesini oluştururken denizi, adaları, İstanbul'u tüm güzellikleriyle evinize taşımayı amaçladık.

Spor ve sosyal yaşam alanlarının yanı sıra temiz havası ve eşsiz manzarasıyla şehrin yoğun temposundan sıyrılan bir site sunuyoruz." Son daireler satılıyor Teslimlerine haziran ayında başlayacakları Nish Adalar'da son daireleri satışa sunarken projenin tamamlanmasıyla ilginin çok daha yükseldiği söyleyen Özyazıcı; "Projemizin inşa işlemlerini tamamladık. Peyzaj çalışmalarına da binlerce bitkinin dikimiyle başladık.

Şu şualar projeden ev alanlar satış ofisimizi ziyarete geldiklerinde beklentilerinin çok daha üzerinde bir manzarayla karşılaşıyor. Henüz teslimlere başlamadan da bu beğeniyi görmek bizi mutlu ediyor. Son dairelerimiz için de çok özel bir kampanya başlattık. Kredi faizlerini 60 aya yüzde 0.95, 120 aya yüzde 0.98'e kadar çektik ve yüzde 1 peşinat ile 120 aya kadar vadeli satışlar başlattık" dedi.

Özyazıcı inşaat şimdi Ataköy projesine başlıyor ÖZYAZICI İnşaat Yönetim l Kurulu Üyesi Hakan Özyazıcı, "Konumuyla, manzarasıyla, i geniş yeşil alanlarıyla bir konut projesinden öte bir yaşam alam inşa etme amacıyla çıktığımız Nish Adalar bizim için büyük önem taşıyor" dedi.

01.01.2013