Peyzaj

GENİŞ YELPAZE

Pekcan Grup hız kesmiyor

Sur Çelik Kapı bayiliğiyle başlayan ve kısa sürede grup olan Pekcan Grup, yeni yatırımları ile büyüyor...


Pekcan Grup, 2011 yılında Aydın Kuşadası’nda kurulmuş olup, üç yılı aşkın süredir inşaat malzemeleri ve satışı konusunda faaliyet gösteriyor.

Pekcan Grup müşterilerine ev dekorasyonu konusunda ihtiyaç duydukları her şeyi mağazasında geniş bir çeşitlilikle sunuyor. Toplamda 250 m2 teşhir alanı 6 iş kolunda 1000 adet ürün kalemi ile müşterilerine hizmet veriyor. Pekcan Grup, sektörlerinde lider konumdaki Sur Çelik Kapı, Egepen Deceuninck, Polisport, Verox Floorparke, Or-Ge (iç kapı, mutfak ve banyo) markalarına ait ürünlerin perakende, toptan ve projeli işler kanalı yolu ile satış ve dağıtımını gerçekleştiriyor. 2011 yılında başlayan Sur Çelik Kapı bayiliği halen Aydın ili Kuşadası ilçesinde Güzelçamlı ve Davutlar beldesinde üç ayrı noktada devam ediyor. 

Mağazalarda satışa sunulan ürünlerin geniş bir çeşitlilikle teşhir ediliyor olmasının yanı sıra tecrübeli mimarlarıyla üç boyutlu projelendirme hizmeti veriyor. Bu sayede tüketicinin hayalinde kurguladığı dekorasyon projelerini, profesyonel mimari desteği ile buluşturuyor, etkili ve estetik çözümler sunuyor.

Genç yatırımcı Mehmet Pekcan hedeflerini anlatırken: ”Bizim uzun vadeli olarak hedefimiz, müşteriyi iyi bir şekilde yönlendirerek onlara en iyi kaliteli hizmeti ve servisi verebilmektir. Firmamızın önceliklerinden bir tanesi de, inşaat ve gıda sektöründe yeni stratejiler ve politikalar üretmektir. Şu anda uygulamış olduğumuz sistem ise müşteri odaklı yönetim yani "Customer Driven Company"dir. Müşterimizi firmamıza bağlamak için müşteri memnuniyeti, çalışanların memnuniyeti ve bütün iş faaliyetlerinde olması gereken organizasyonlar tarafımızdan bir bütün olarak titizlikle uygulanmaktadır. Biz Pekcan Grup olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa etmek istiyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz.” Dedi.

2014 yılı sonunda faaliyetine başlayan 250 m2 alana kurulu Kuşadası sanayi deposu ile zamanında teslim avantajı ile etkin destek sağlayarak Pekcan Grup, kalitesine artı değer katıyor.


21.01.2015