Kiptaş

Rüyalardaki yerleşke: Yeşil Vadi Konakları

Kiptaş, Boğaziçi Köprüsü'ne 5, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 7 dakika uzaklıkta rüyalarınızdaki yerleşkeye sizi davet ediyor.Bir evde sahip olunabilecek kalite ve yaşanacak konfor konusundaki beklentileriniz 627 konutlu Yeşil Vadi Konakları ile değişecek.

Yeşil Vadi Konakları, çevre yollarının kesiştiği bir noktada, modern alışveriş merkezleri ve konut projeleriyle hızla gelişip değer kazanan bir bölgede yükseliyor.

Sırtını ormana yaslamış konumuyla, sakinlerine ayrıcalıklı bir ortam sunan Yeşil Vadi, doğayla iç içe, sağlıklı bir yaşam vaat ediyor. Üstelik şehir hayatında alıştığınız kolaylıkların hepsi ve çok daha fazlası hemen elinizin altında.

Yeni Yaşantınız Yeşil Vadide Başlıyor                                         
Doğayla iç içe yaşam alanları, akıllı evleri, kale sağlamlığında binaları ve gün geçtikçe değer kazanan konumuyla Yeşil Vadi, sizi 21. yüzyılın rüya kentinde, sadece size özel, huzurlu bir yaşama davet ediyor.

İşte konforunuz, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için bir araya getirilen avantajlardan bazıları: Okul, kreş, alışveriş merkezi, cami, spor alanları, yüzme havuzu, göletler, yürüyüş parkurları, kapalı otopark alanları, kafeterya, restoran, sosyal tesisler...

Spor tesisleriyle, alışveriş merkeziyle, okuluyla, sosyal alanlarıyla, camisiyle, restoran ve kafeteryasıyla, Yeşil Vadi ihtiyacınız olan ya da özlemini duyabileceğinizher türlü imkânı bir araya getirdi.

Sevdikleriniz Emin Ellerde
Sevdikleriniz ve yılların emeğiyle elde ettiğiniz değerler yılın 12 ayı, günün 24 saati koruma altında. Teknolojinin son olanaklarının kullanıldığı aktif ve pasif güvenlik önlemleri Yeşil Vadi'deki "kaliteli yaşam" anlayışının en önemli halkalarından biri. 

"Yeşil Vadi"li olmanın tadını çıkarın
Bir diğer güçlü yönü de şehrin hem içi hem dışında, cazibesi günden güne artan avantajlı konumu. Spor alanları, sosyal tesisleri, okulu, camisi, alışveriş merkezi, kapalı otoparkları, üstün güvenlik donanımlarıyla Sizi Yeşil Vadi Konaklarında yerinizi almaya davet ediyoruz. 


20.01.2013