Kiptaş

Silivri Konutları 1. Etap'ta tüm ayrıntılar düşünüldü

Bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan Kiptaş Silivri'de yeni bir sosyal konut projesine imza attı .Silivri Konutları 1. Etap tüm sevdikleriniz için her detayın düşünüldüğü ideal  bir yaşam alanı.

Aileniz ve Tüm Sevdikleriniz İçin
Silivri Konutlarında tüm sevdiklerinize yer var. Kiptaş’ın sosyal konut projeleri kapsamında ürettiği ve deprem yönetmeliğine uygun inşa ettiği toplam 1452 konutun yer aldığı Silivri Konutları 1. Etap projesi, bugün bölgenin en kaliteli ve çağdaş yaşam alanlarından birini oluşturuyor.

Çocuklarınız onlar için tasarlanan oyun alanlarında güvenle oynayabilecek. Yeşil alanı kapatmayan çevre düzenlemesi ile doğadan kopmadan yaşamak mümkün olacak. Sitenin içindeki İlköğretim Okulu ve Kreş çocuklarınızın ve sizin hayatını kolaylaştıracak. Alışveriş merkezi ile evinizden uzaklaşmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayıp, ailenizle birlikte eğlenceli bir akşam üstü geçirebilirsiniz.


İnşası tamamlanarak site yaşamının başladığı projede site sakinleri tüm sosyal donatı alanlarına sahip donanımlı ve konforlu sitede oturmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Engelleri Kaldırıyoruz
Silivri Konutları projesinde engelli vatandaşlar için gerekli düzenlemeler yapıldı. Her binanın giriş katlarında satış önceliği  engelli vatandaşlara verildi ve konutların iç özellikleri  engelli vatandaşların gündelik yaşamlarını kolaylaştıracak şekilde düzenlendi.

20.11.2012