Şirket Haberleri

ÇİKOLATA SLİM NEDİR

Slim çikolata ya da Chocolate Slim ile kilo vermenin yolları

Chocolate Slim ya da yaygın adıyla Slim Çikolata'nın dengeli beslenirken zayıflatan özelliklerini sizler için derledik.

Slim çikolata ya da Chocolate Slim ile kilo vermenin yolları


Her şey 2013 yılında çikolata ile zayıflama haberinin ardından esen furya ile başladı. Medya haberleri üzerine yapılan deneysel bir çalışmadan ilham alan uzmanların geliştirdiği Chocolate Slim içeceği milyonlarca kişi tarafından diyetlerde yoğun olarak kullanıldı. İçeriğinde tamamen doğal ürünlerin yer aldığı Slim çikolata ya da Chocolate Slim bugün kilosuna, fiziğine önem veren hanımların ve erkeklerin vazgeçemediği ürün olarak biliniyor. 


SIKICI DİYET PROGRAMLARINI BİR KENARA ATINÇikolata Slim sıkıcı diyet programlarının aksine, günde zinde başlamak, yoğun iş temposunda yorgun düşmeden günü tamamlamak isteyenler için oldukça ideal. Sağlıklı her insanın hiç bir yan etkiye maruz kalmadan tüketebileceği bir ürün. Günlük besin değerlerinin yanında, içeceklerinde lezzet ve kokuya önem verenlerin severek kullanabileceği Çikolata Slim tamamen doğal ürünlerden derlenerek hazırlanmış.  İçinde acai çileğinin kendine has kokusu ve özü, tokluk hissini gün boyu hissettiren lifli yapısı ile chai çekirdekleri,   vucuda faydası tartışmasız biçimde tüm sağlık otoriteleri tarafından tavsiye edilen doğal kakao, lezzeti ile gün boyu enerji veren goji üzümleri ve yeşil kahve çekirdekleri Chocolate Slim’i güçlendirmiş. En iddialı yemek gurmelerinin bile iştahını kesecek özelliğe sahip Çilokata Slim’de gizli saklı bir formül bulunmuyor. Gücünü özel olarak harmanlanmış bileşiminden alıyor. 

BİR FİNCAN ÇİKOLATA SLİM İÇİNDE NELER VAR?
Bir fincan Slim Chocolate Shake'ın içinde 210 kaloriye sahip. Bu kalorinin yüzde 11'i yağ, Yüzde 36'sı protein yüzde 54'ü ise karbonhidrat kökenli besinlerden geliyor. İçeriğinde A vitamini, C vitamini, Demir, Kalsiyum ve potasyum ile, dengeli beslenmenin en önemli bileşeni Sodyum yer almaktadır. 
BESLENME DEĞERLERİ İDEAL
Günlük 2000 kalorilik temel beslenme prensibini esas alan diyet uzmanlarının tavsiyesine göre hazırlanan Chocolate Slim ile sağlıklı kilo vermek hedeflenmiş. Sağlıklı beslenme ve kilo verme konusunda Almanya'da 2013 yılında başlatılan bilimsel bir çalışmanın ardından ilk kez Avrupa'da ortaya çıkan Chocolate Slim ürünleri kısa sürede kilolarıyla başa çıkamayan binlerce kadın tarafından kullanıldı. Tatsız tuzsuz diyet yemekleri, zayıflama içeceklerinin yerine bitter çikolatının verdiği enerjinin farkında olan uzmanlar, özellikle kadınların daha seksi ölçülere kavuşma hayallerine kararlı bir programla ulaşabileceklerini ortaya koydu. 

Yeşil Kahve çekirdeği: Vucuttan en hızlı su atmayı etkili hale getiren nadir doğal ürünlerin vazgeçilmezidir. Tek başına diyetlerde kullanılabilecek  bir üründür. Kilolarıyla başı dertte olanların sık sık destek aldığı Yeşil Kavhve aynı zamanda güçlü bin antioksidandır, bu haliyle bile toksinlerin vucuttan atılımına önemli destek olur. Her yaşta insanın tüketmesi için uzmanların sık sık tavsiye ettiği yeşil kavhe lifleri ikinci bir mide gibi suyu emerek gün boyu suyun dengeli biçimde kullanılmasını da sağlar.   

Bahar yorgunluğuna, halsizliğe karşı son derece etkilidir. 

Kafein oranı  diğer kahve türlerine göre düşüktür.  Bağışıklık sistemini korur, sindirimi son derece kolay, bedeni sürekli genç tutar.  Şeker hastalığına karşı ciddi bir kalkan oluştururken, hiper tansiyon sorunu yaşayanların ömür boyu dostudur. Kalp hastalıklarıyla mücadelede yeşil kahve için uzmanlar ayrı bir başlık açmış. Düşük kafein oranıyla kalp ritmini olumlu etkileyen Yeşil Kahve klorojenik asit nedeniyle, kalp hastalığına yakalanma riskini tetikleyen kolesterol ve trigliserit'e karşı oldukça etkili salınımlar üretiyor.  İyi bir yağ yakıcı olan Yeşil Kahve uzmanlara göre kalp hastalıkları ile mücadelede boğal bir çözüm yolu açabilir. Çikolata Slim içerisinde Yeşil Kahvenin temel bir enstrüman olarak kullanılması isabetli bir seçim olmuş.

Doğal Kako: Zengin kalsiyum, çinko ve bakır kaynağı, mutluluk hissi uyandıran kokusu ve tadıyla kadınların vazgeçilmez besin maddesi. Stresle mücadelede insanların can simidi Doğal Kako damar tıkanıklıklarına karşı da faydası olduğu biliniyor. Suyla kaynatılıp içilmesi halinde broşları açar, nefes almayı kolaylaştırır.   Çocuklarda ve kadınlarda kemikleri daha güçlü hale getiren yüksek besin değeri ile cilde ve damarlara da faydalıdır. İçindeki kalsiyum oranının yüksekliğine dikkat çeken çocuk doktorları bebeklerin gelişiminde küçlü kemik yapısının oluşması için Doğal kakao tavsiyesinde bulunurlar. Kakao ile kadınların iletişimini güçlü kılan ana tema üreme sistemine faydasından kaynaklanıyor. İç organlarımızın kaslarını güçlendiren kakaonun yumuşatıcı etkisi cilt hastalıklarına da iyi geliyor. Güneşin zararlı ışınlarından koruyan kremlerin ana hammadesinin doğal kakao yağı olduğunu unutmamak gerekiyor. 

Doğal Kakao içindeki antioksidan özelliği tüm bitkilere oranla daha fazla. Yeşil Çay'a göre üç kat daha fazla antioksidan içeriğe sahip doğal Kakao'nun tarifsiz kokusu, damaklarda hoş bir lezzet bırakan tadı, Çikolata Slim içerisinde harika bir seçim olmuş. Doğal bir antideprasan olan kakao kalp sağlığını korurken, kolestrolü düşürür.  Kilo verme sürecinde kan şekerini kontrol altında tutar. Hamilelik ve doğum sonrası süreçte bebek emziren annelere ısrarla tavsiye edilir.  Fakir ama mutlu bir halk olan Ekvator, kakao ağacının anavatanıdır. Ekvator halkı sağlık ve mutluluklarını doğal kakao ürünlerine borçlu olduğunu hatırlamakta fayda var..

Chia Çekirdekleri:  Meksika kökenli Chia bitkisinden elde edilir. Doğal beslenme uzmanlarının son on yıldır en çok tavsiye ettiği ürünlerin başında gelir. Chia çekirdekleri ya da tohumu besin değerleri açısından benzersiz özelliklere sahiptir. Latin Amerika ülkeleri içindeki önemini anlamak için bir dönem para olarak bile kullanıldığını söyelemek yeterlidir. Chia çekirdeklerini insan oğlunun kullanımına Aztekler kazandırdı. Maya dilinde 'Güç' anlamına gelen Chia Aztek ordusunun temel besin maddesi olarak tarihi kayıtlarda yer alıyor. Sadece bir kaşık Chia tohumunun 24 saat boyunca hareket etmek zorunda kalan askere güç verdiğini yine Aztek yazıtlarında yer alıyor.  Chia Çekirdekleri ya da Chia Tohumları'nın faydalarını araştıran bilim insanları önemli bulgular elde etti. Lifli özelliği ve zengin omega-3 yağlarını bünyesinde bulunduran Chia kalbin ve sindirim sisteminin dostu olarak karşımıza çıkıyor. Çikolat Slim içerisinde belki de en önemli unsur Chia Çekirdekleri. Çünkü sadece 28 gramlık (Bir kaşık) Chia Tohumu protein, mineral ve vitamin açısından gün boyu zindelik ve enerji verebiliyor. 

Goji üzümleri besin değerleri açısından oldukça zengin. Bağışıklık sistemini güçlendiren özelliği bilim insanlarının dikkatini çekmiştir.  

Hialthlline'da yer alan bir habere göre laboratuvarlarda yapılan testler, goji meyvelerinin yaşlı farelerde grip aşısının etkinliğini artırmaya yardımcı olduğunu göstermektedir.  Düşük kalorili olmasına rağmen gıda enerjisi oldukça yüksektir.  Goji berry suyunu baz alarak yapılan bazı çalışmalarda, iyi olma ve sakinlik hissi, daha iyi atletik performans ve uyku kalitesi ve kilo kaybı gibi olası faydalar bulunmuştur.  1 ons (yaklaşık 28 gram) 23 kalori bulunmaktadır   Bu haliyle kilo vermeye yardımcı olur. 

Acai Çileği; Brezilya ve Trinidad ile Güney Amerika'da Amazonlar'ın ünlü palmiye ağacıdır. 20. yüz yılın sonlarına kadar batılı ülkelerin pek farkında olmadığı meyvesi adını Portekizce'den alır. Türkçe'ye Suya Ağlayan Hurma olarak çevrilir. Amerika'da 2008 yılında Dr. Mehmet Öz'ün naturel besinlerin en önemlisi olarak tanıttığı Acai Çileği bu ülke basınında geniş yankı uyandırdı. Global Healink Center'da Dr. Edward Group imzalı bir makalede ise Acai Çileği'nin sağlık üzerindeki faydaları konu edildi. 

11.04.2018