Dekorasyon

Tasarım yarışması için geri sayım başladı

Yurtbay Seramik, zengin renk ve desen çeşitliliğine sahip Türk Seramik Sektörünün marka değerini tasarım ile yükseltiyor.


Yurtbay Seramik, zengin renk ve desen çeşitliliğine sahip TürkSeramik Sektörü’nün marka değerini tasarım ile yükseltiyor.Tasarımın gücü ile seramik sektörüne desteği artırmayı amaçlayan Yurtbay, özgün ve üretilebilir yaratıcı fikirlere ulaşmayı hedefliyor.

Zeki Yurtbay Tasarım Yarışması’na; üniversitelerin ve meslek yüksekokullarının Endüstri Ürünleri Tasarımı ve Seramik Tasarımı bölümlerinin 2. , 3. ve 4. sınıflarında eğitim gören öğrenciler başvuru yapabilecek. Grup katılımlarının değil, bireyselbaşvuruların kabul edileceği yarışmada; yarışmacılar birden fazla tasarım ileyarışmaya katılabilecek. Tasarımların daha önce herhangi bir mecradasergilenmemiş, başka bir yarışmaya gönderilmemiş olması şartıaranacak.

Yarışmacılar seramik karo tasarımlarını 1 Temmuz 2014 tarihine kadar Yurtbay Seramik’in Hasanpaşa Mah. Yeniyol Sok. No: 2 34722 Kadıköy/İstanbul adresine şahsen veya posta/kargo/kurye ile ulaştırabilecek.  

Seramik sektörünün var olan değerine değer katacak yarışmanın birincisi 5.000 TL, ikincisi I-Mac Masaüstü Bilgisayar, üçüncüsü I-pad Mini ile ödüllendirilecek. Sonuçlar, 21 Temmuz 2014 tarihinde www.yurtbay.com.tr internet adresinden ve Yurtbay Seramik sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak.

Yarışmaya katılım kuralları ve başvuru formuna www.yurtbay.com.trüzerinden erişim sağlanabilecek. 


10.06.2014