Kiptaş

Tepecik Konutları'nda sayılı daireler kaldı

Tüm sosyal donatı alanlarına sahip, farklı daire tiplerinde 1448 konutun yer aldığı Tepecik Konutlarında sınırlı sayıda daire için satışlar devam ediyor.Kiptaş İstanbul’da aileleri ev sahibi yapmaya devam ediyor. Siz de Kiptaş’ın sunduğu makul ödeme koşullarından yararlanarak ev sahibi olma hayalinizi Tepecik Konutları ile gerçekleştirebilirsiniz. Tüm sosyal donatı alanlarına sahip, farklı daire tiplerinde 1448 konutun yer aldığı Tepecik Konutlarında sınırlı sayıda daire için satışlar devam ediyor.
 
Site yaşamının başladığı proje, sakinlerinin istifadesine sunduğu 24 derslikli İlköğretim Okulu, 21 farklı nitelikte işyerinin yeraldığı ticaret merkezi, camisi, çocuk oyun alanları ve özel peyzaj düzenlemeleriyle komple bir yaşam merkezinde yaşamanın kolaylığını ve konforunu bir arada sunuyor. 
 

Her Aileye Uygun Daireler
Büyükçekmece Tepecik mevkiinde inşa edilen Tepecik Konutları dört farklı tip daireden oluşuyor. 80, 90, 98 ve 120 m2’lik farklı daire tipleriyle alternatif seçenekler oluşturuldu.  Modern ekipmanlar kullanılarak inşa edilen Tepecik Konutları’nda her aileyi mutlu edecek ayrıntılar var.

Aradığınız Her Şey
Tepecik Konutları sadece eviniz değil, sosyal yaşantınızın da yeni adresi olacak. Ticaret merkezi ve sosyal donatı alanlarıyla  sitenizden çıkmadan ihtiyaçlarınızı karşılamanın kolaylığını ve konforunu yaşayabilirsiniz. Site sınırlarında yükselen İlköğretim okulu ile çocuklarınızın hemen yanıbaşınızda, tam donanımlı bir eğitim kurumunda  eğitim görmesinin mutluluğunu yaşayın.

Büyükçekmece gölü ve Marmara Denizi'ne nazır konumuyla Tepecik Konutları, Kiptaş güvencesiyle sizi bekliyor. 

20.11.2012