Şirket Haberleri

UYGUN ÇANTALARLA GÜNÜN YILDIZI OLUN

Bayan modası denilince akla ilk gelen aksesuarlardan olan çanta kendi sektöründe sürekli yenilenerek pek çok yeni modelle ile hayatımızın her anında olmayı başarmıştır.

Bayan modası denilince akla ilk gelen aksesuarlardan olan çantakendi sektöründe sürekli yenilenerek pek çok yeni modelle ile hayatımızın her anında olmayı başarmıştır. Deri askılı, zincir asklı veya askısız kolda veya elde taşınan modelleriyle zevkinize uygun tercih yapabilirsiniz. İş hayatınızda daha sade çantaları, günlük hayatta spor ve kolay taşınan, özel gecelerinizde ise şık ya da iddialı parçalar seçerek tarzınızı her ortamda ortaya belli edip günün şıkı olabilirsiniz.

Dünya kadar eşyalarını bile bir çanta içine yerleştiren bizler dolabımızda her renk çanta olmasını isteriz. Örneğin; Her kıyafetinizle kombinleyeceğiniz siyah çantayı mutlaka dolabınızdan eksik etmemelisiniz. İşe giderken veya gündelik hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz siyah çantalar size kıyafetleriniz kolayca bütünleşerek ayrılmaz parça haline gelecektir.

Sizlerde her model her renk onlarca çantaya ulaşabilmek için mutlaka  http://www.dilvin.com.tr/canta-modelleri adresine göz atmalısınız. Uygun ve fiyatları göz alıcı modellerler kendinize ve cebinize uygun modelleri aynı gün imkânı ile ulaşabilirsiniz. Güncel modelleriyle mutlaka sizinde beğeneceğiniz Dilvin çantalara taktığınızda bütün gözler üzerinizde olacaktır.


29.03.2017