Şirket Haberleri

Yedi Mavi Projesi

İstanbul'un her yanında son 10 yıldır yepyeni konut projeleri yapılıyor ve özellikle markalı lüks

İstanbul’un her yanında son 10 yıldır yepyeni konut projeleri yapılıyor ve özellikle markalı lüks konut projeleriyle yeni bir şehir yaşamı gelişiyor. Markalı konut projelerinde kalite, konfor ve estetiğin öne çıkmasının yanında, sosyal donatı alanları da sosyal yaşamın kalitesini arttırıyor. Avrupa Yakasında öne çıkan markalı projelerden biri de Yedi Mavi projesidir. Yedi Mavi Kalkavan Yapı, Hasan Sever İnşaat, Gül Yapı Gayrimenkul ortaklığıyla, TOBB’un Zeytinburnu’ndaki en değerli arsasında yapılıyor. 63 bin metrekare alan üzerinde yapımına başlanan projede 17 katlı 6 blok bulunuyor. 1047 üniteden oluşan projede konutlar, ofisler, Avm ve bir otel yer alıyor.

Denize sıfır konumdaki Yedi Mavide konutların yüzde 80 i deniz manzarasına sahiptir. Yüzde 75 yeşil alana ayrılan projede doğayla iç içe yaşam imkânı sunuluyor. 566 konut bulunan projede 1+1 den 5+1 e kadar daire seçenekleri bulunuyor. 1+1 daireler 80-90 metrekare, 2+1 daireler 110-180 metrekare, 3+1 daireler 200-237 metrekare, 4+1 daireler 281-307 metrekare, 5+1 daireler ise 360 metrekare büyüklüğündedir ve metrekare fiyatları 13.000 liradan başlamaktadır. Konut fiyatları da 1milyon 200 bin lira ile 7 milyon 500 bin lira arsında değişiyor.

İstanbul’un en merkezi lokasyonunda olan Yedi Mavi Projesi Avrasya Tünelinin hemen yanında bulunuyor. İDO Bakırköy ve Yenikapı terminaline, Atatürk Havalimanına, E-5 ve TEM Otoyoluna çok yakın mesafededir. Ayrıca projenin yakınında önemli hastane, okul ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Yedi Mavide yaşayanlar İstanbul trafik yoğunluğundan etkilenmeden her yere kolayca ulaşım sağlayabilecektir. Konutlarda ve ofislerde konforlu bir yaşam sürülecek, konuttan ve ofisten çıkıldığında ise sosyal yaşamın içinde olunacaktır.

Projede rezidans hizmetleri, açık ve kapalı otoparklar, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna ve fitness salonları bulunuyor. Ayrıca şık kafe ve restoranlar, ünlü markaların bulunduğu mağazalar, alışveriş ve sosyal aktivitelerin yapıldığı Mavi Cadde, sosyal etkinliklerin yapıldığı Mavi Meydan modern bir şehirde olması gereken tüm imkânları sunmaktadır. 2019 Şubat ayında teslimi yapılacak Yedi Mavi konutlarının ön satışları başlamıştır. Lansman dönemine özel yüzde 5 peşinle konut alınabilmektedir. Konut fiyatlarını ve ödeme seçeneklerini emlakdream.com sitemizde Zeytin burnu konut projelerilinkinde görebilirsiniz. 


24.02.2017