Yeni Projeler

750 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

Ziylan'dan İstanbul'a yeme - içme merkezi

Ziylan Gayrimenkul, gastronomi, eğlence ve kültür merkezi olmaya aday 'WaterGarden İstanbul'u 2016'da hayata geçirecek.

Ziylan'dan İstanbul'a yeme - içme merkezi

Ziylan Gayrimenkul, gastronomi, eğlence ve kültür merkezi olmaya aday 'WaterGarden İstanbul'u 2016'da hayata geçirecek.ZİYLAN Gayrimenkul, 'WaterGarden İstanbul'la Ataşehir’de, 2016 yılının ikinci çeyreğinde farklı bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. Proje 'tadı başka, keyfi başka, ruhu başka' sloganıyla, yenilikçi gastronomi, eğlence ve kültür merkezi olarak dünyada ilk olacak. Ziylan Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ziylan, basın toplantısıyla açıkladığı projeyle ilgili "WaterGarden İstanbul projesini 750 milyon TL yatırımla 2016 yılının ikinci çeyreğinde hayata geçireceğiz. Böylesi büyük rakamlarla, Türkiye’de ve dünyada ilk olması hedefiyle yola çıktığımız ve yatırım yaptığımız WaterGarden İstanbul’un inşasına başlarken içimiz çok rahat. Türkiye’nin ekonomik istikrarına ve geleceğine güveniyoruz. Bu güvenle, uzun vadeli yatırımlar yapmaktan çekinmiyoruz" ifadelerini kullandı.

Gastronomi merkezi olacak

'Yaşam ve gastronomi' merkezi olarak konumlanan WaterGarden İstanbul’da, Türk ve dünya mutfağından eşsiz lezzetlerin sunulacağı restoranlar, bistrolar, kafeler yer alacak. Organik pazar da, haftanın yedi günü açık olacak.

Dev gösteri havuzu ve park geliyor

PROJEDE 5 bin metrekare alan üzerine kurulacak Avrupa’da bir yaşam merkezi içinde yer alan 'en büyük ve en gelişmiş' gösteri havuzu yapılıyor. Projede ayrıca 15 bin metrekarelik bir de park kuruluyor. Projenin dikkat çeken bölümlerinden biri de en az 50 yıllık geçmişi olan lezzetlerin bulunacağı 'Nostalji Sokağı' olacak.

22.05.2015